• Телефон: +38 (098) 745-47-18

  • Ми працюємо: Пн-Сб: 8.00-18.00

Новини та акції

Переваги ремонту взимку   Життя в зимовий період не зупиняється, як і ремонтні роботи. Просто потрібно пам'ятати про особливості ремонту в зимовий час та дотримуватися певних правил. Якщо врахувати всі особливості, то його якість такого  ремонту буде такою ж високою, як і влітку! 
Отже, перевагами зимового ремонту є : 
- Можливість придбання будівельних матеріалів за нижчими цінами  ( до 30% економії), ніж влітку; також можна розраховувати на те, що завершиться він набагато швидше, головне – дотримання технології виконання робіт. Враховуємо, що аргумент- «встигнути до Нового року» є ще й  чудовим мотиваційним фактором! 
- Зростання пропозицій від будівельних бригад та компаній, а також зниження цін на послуги, що ними надаються всередньому на 15-20%! 
- Цікавий факт – заміна вікон у зимовий період триває не більше 2-3 годин. Але тут потрібно знати: якщо температура на вулиці нижча 15 градусів – вікна не встановлюються. Такий вид робіт важливо планувати на середину осіннього сезону. 
- Зима – найкращий час для внутрішніх оздовлювальних робіт, якщо, звичайно, стіни у приміщенні не промерзають. Наявність опалення є ідеальною умовою для висихання будівельних сумішей та штукатурки. Тут важливим є зберігання вологості у приміщенні на рівні 55-70%. 
- Відсутність  протягів, які погіршують процес та якість поклейки шпалер. 
Враховуючи всі переваги зимового ремонту, залишається лише побажати щоб він виявився вдалим! Вдалого ремонту бажає Вам і команда мережі магазинів Будков!скачать dle 11.3