• Телефон: +38 (098) 745-47-18

  • Ми працюємо: Пн-Сб: 8.00-18.00

КолорСтудія

Друзі, запрошуємо Вас до новенької Колор Студії. Чекаємо Вас за адресою м.Гайсин, вул. Тімірязєва, 17
Розфарбуй життя з БУДКОВ!!!

Вітаємо Вас зі святом Великодня!


     
     Команда магазинів БУДКОВ вітає зі святом Великодня кожну українську господу. Миру, злагоди та любові в душі та серцях!!!
     
Нагадуємо, що 7, 8, 9 та 10 квітня - святкові та вихідні у нашій мережі.
     Зверніть увагу!!! З 11 квітня 2018 року змінюється графік роботи усіх магазинів мережі. Пн-пт з 8.00 до 17.00, Сб - 8.00 - 14.00 год.

Компанія БУДКОВ запрошує до співпраці


   Компанія АльфаБуд та Будков запрошують до співпраці та партнерства підприємства та організації.
   Нашими перевагами є: різноманітний асортимент та стабільна якість товарів,  можливіть придбання товарів з ПДВ, доставка, безкоштовна консультація, лояльні та вигідні умови співпраці.
   Телефонуйте - завжди домовимось!

Широкий вибір ламінату

    Ламінат – один з найкращих та найпоширеніших видів покриття для підлоги.
Його використовують для оздоблення підлог жилих та комерційних приміщень і навіть ванних кімнат.
    БУДКОВ пропонує розширену лінійку ламінату від відомих європейських виробників найвищої якості, а також широкий вибір супутніх товарів у магазинах БУДКОВ в м. Гайсин, вул. Тімірязєва, 17.

З новим 2018 роком!


   Згідно зі східним календарем, 2018 рік буде роком Жовтої Земляної Собаки.
2018 рік буде різним, але одне можна сказати напевно - цей рік стане позитивним для людства, в цілому.Згідно зі східним календарем, 2018 рік буде роком Жовтої Земляної Собаки.
   2018 рік буде різним, але одне можна сказати напевно - цей рік стане позитивним для людства, в цілому.

   Команда БУДКОВ рада вітати Вас з наступаючим Новим 2018 роком та бажає успіхів, миру і щастя у Вашій оселі.


Газоблок

Газоблок належить до однієї з різновидів комірчастого бетону, штучного будівельного матеріалу з пористою структурою у вигляді рівномірних пір, на 85% заповнених повітрям або газом. Комірчастим бетон назвали тому, що традиційна суміш з піску, цементу та води твердне з утворенням безлічі заповнених повітрям пір діаметром 0,5-2 мм. В якості зв' язуючого матеріалу використовують цемент. Газооутворюючим компонентом, як правило слугує алюмінієва пудра. В результаті цього утворюється будівельний матеріал, який більш ніж в три рази легше звичайного бетону. Найбільш часто використовують три різновиди пористого бетону: газобетон, газосилікат і пінобетон, які розрізняються по складу і способом утворення пір. Переваги газобетону:
1. Високі теплоізоляційні властивості газобетону, що дозволяють порівнювати клімат в газобетон них будинку з кліматом в дерев'яному будинку. 
2. Низька вартість: газобетон є одним з найбільш дешевих будівельних матеріалів.
3. Потреба населення в житлі, розташованому поряд з мегаполісами, в невеликих містах і селищах і в сільській місцевості;
4. Зручний в роботі: з газобетоном легко працювати. Великі розміри, захвати, пази і легка вага блоків дозволяє легко монтувати, перевозити, різати і шліфувати газоблоки.
5. Паропроникність: пориста структура пористого бетону забезпечує вихід водяної пари з опалювального будинку назовні;
6. Швидко сохне, завдяки паропроникності. Головне правило!, не покрити штукатурку фарбою, яка не пропускає воду.
7. Безпечний для здоров'я, оскільки виготовляється з натуральної сировини.
Незважаючи на переваги нового матеріалу, газобетон в Україні спочатку не прижився. Причин було кілька: не було якісних піноутворювачів, хороших агрегатів для виготовлення піни і іншого устаткування. З цієї причини сьогодні в багатьох будівельників може виникнути суперечливе ставлення до газобетону. Тим не менш, незважаючи на скептицизм, щорічне збільшення попиту на даний матеріал становить до 22-23%. Газобетон широко впроваджується в життя, в українське домобудівництво, за рахунок чого йде витіснення цегли вогнетривкої та силікатної.
1 2